"ALL INCLUSIVE" KONSEPT´İ NEDİR?

Biz Garden Of Sun Hotel çalışanları her konuğumuzun kendisini ayrıcalıklı hissetmeyi istediğini ve bunu kesinlikle hakettiğini iyi biliriz.

All inclusive olarak özetlediğimiz konseptimiz misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilere cevap vermek , tüm misafirlerimize eşşiz lezzetler sunmak ve misafirlerimize hayallerindeki tatili yaşatmak için uygulamış olduğumuz herşey dahil konsepttir.

NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

E-mail: rezervasyon@didimgardenofsun.com,

Tel: 0 256 813 64 03

Fax: 0 256 813 64 01

Yukarıda yazılı olan e- mail adresimiz üzerinden veya telefon , fax, web sitemizdeki rezervasyon bölümünü kullanarak Garden Of Sun Hotel''e rezervasyon yapabilirsiniz.

DİĞERLERİNDEN FARKINIZ NEDİR?

Garden of Sun Hotel güneşin eşşiz sıcağında , Ege''nin vazgeçilmez kumsallarında, tarihin terk edilmez dokusunu hissedebileceğiniz Didim''de ,siz değerli misafirlerini ilke edindiği Türk misafirperverliği ile en iyi şekilde ağırlamak adına açılmıştır.

Garden of Sun Hotel, misafirlerine daha kaliteli hizmet verebilmek için güleryüzlü personeli ile günün her saatinde eksiksiz ve mükemmeliyetçi bir yaklaşımla çalışmaktadır. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz konforu yaşatabilmek adına koşulsuz misafir memnuniyetini benimsemektedir.

Bölgemizde ISO 9000:2008 HACCP belgeli tek tesis olarak, çalışmalarımızı benimsediğimiz kalite yönetim sistemimize göreyürütmektedir.

BU KADAR EĞİTİMLİ VE GÜLERYÜZLÜ PERSONELİ NASIL İSTİHDAM EDİYORSUNUZ?

Garden of Sun Hotel, misyonu doğrultusunda siz değerli misafirlerine karşı yükümlülüklerini yerine getirmek adına insan kaynakları yaklaşımında insana verilen değeri gösterir nitelikle yıl boyunca tüm personeline kişiye özel eğitimler vererek yapılanmasını tamamlamıştır.

SÜREKLİ MİSAFİRLERİNİZE UYGULADIĞINIZ AYRICALIKLARINIZ NELERDİR ?

Sürekli gelen misafirlerimize konakladıkları gün ve harcamalarına göre 3 ayrı kart yapma projemizi başlattık.

Misafirlerimiz bu sahip oldukları kartlar sayesinde otel fiyatlarında kart tipine göre özel yüzde indirim hakkı kazanacaklardır.

DİDİM VE ÇEVRESİ HAKKINDA BİZİ BİLGİLENDİRİR MİSİNİZ?

Didim; son derece hızlı gelişimiyle , turizm ve yerleşim alanlarıyla Dünya '' da ve ülkemizde dikkat çekmeye başlayan 3 şehirden biridir.

Büyük Menderes ırmağının Ege denizine döküldüğü yerde üç tarafı denizlerle çevrili yarımada üzerine kurulmuş olan Didim , Ege''nin en güzel denizine sahip kıyıları , yüzlerce koyu , altın sarısı kumsalları , doğal limanları , tekne gezileri , kuzeydoğusunda Bafa gölünün huzur veren maviliği ve binbir çeşit tatil olanakları ile gezilip görülmesi gereken en güzel tatil yörelerinden biridir.

Ünlü tarihçi Herodot , Didim için "Gökyüzü altındaki en güzel toraklar " tanımını kullanmıştır.

Aydın il sınırları içinde bulunan Didim , Kuşadası''na 70km, Bodrum''a 130km, İzmir Havalimanı''na 160km, Bodrum Havalimanı''na 100 km mesafededir.

Ayrıca Didim coğrafi konumu itibariyle Antik şehir Milet''e, Priene''ye Bafa Gölü''ne, , Rum Köyü Doğanbey''e , doğa cenneti Karina''ya , Kazıklı Koyuna , Poseidon sunağına çok yakın mesafededir.

53 km lik kumsal şeridi ile onlarca koya sahiptir. Bu koylardan en önemlisi de Otelimizin de 3 üncü koyunda bulunduğu Dünyaca ünlü olan Altınkum''dur. Tarihi dokusu çok zengin olan Didim''de dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağının mimari ikizi Apollon tapınağı bulunmaktadır.

Yaz turizm sezonu boyunca ülkemizin hemen hemen tüm illerinden düzenli otobüs seferleri bulunan veya ziyaretçilerin kendi ulaşım imkanları ile geldikleri iç turizmin yeni potansiyel merkezidir.

APOLLON KİMDİR?

Apollon Grek mitolojisine göre tanrılar tanrısı Zeus '' un oğludur. Eski Yunanlıların en yaygın olarak tanınan tanrılarından ( Güneş ve Kainat Tanrısı ) biridir.

Zeus ile tanrıçalardan Teto '' nun oğlu olan Zeus av tanrıçası Diana?nın da ikiz kardeşidir. Güneş tanrısı olmaktan başka kainat, tarım ve hayvancılık ve gelişen gençliğin koruyucu tanrısı olarakta kabul edilir.

MEDUSA KİMDİR?

Didim ''in en önemli sembollerinden biri olan Medusa, Yunan Mitolojisinde yer altı dünyasının dişi canavarı olan üç gorgonadan ( Kekin dişli saç yerine başlarında canlı yılanlar bulunan dişi canavarlar ) biridir. Bu üç kız kardeşten sadece yılan saçlı Medusa ölümlüdür ve kendisine bakanları taşa çevirme gücüne sahiptir. Bu sebeple Antik dönemde büyük yapıları ve özel yerleri kötülüklerden korumak için Medusa kabartmaları ve resimleri kullanılmıştır.

SPA NEDİR?

Bireye bedensel ve ruhsal açıdan iyileştirme ya da terapi hizmeti sunmayı amaçlayan merkez anlamına gelmektedir.

Spalardaki tedaviler ıslak terapiler (hidroterapi), kuru terapiler (masajlar, vücudun sarılıp sarmalanması), zindelik terapileri (oksijen teneffüsü) ve güzellik terapileri olarak sınıflandırılabilir. Bir spa merkezinde genellikle bir sauna, buhar odası ve spa havuzu bulunuyor.

DİDİM'DE YAT LİMANI VAR MI?

Tamamı beton kaplanmış 70 bin m2 ''lik, toplam 600 tekne kapasiteli çekek alanı ve içindeki 30 m. x 60 m. ölçüleirndeki iki gözlü Hangar Binası ile hizmet verecek olan D-Marin Didim, 400 ton kapasite ile Türkiye''nin en yüksek kapasiteli travel lift''ine ve herbiri kendi alanında uzman 36 teknik atölyeye sahip